Ronter

Serwis

Dobrze zainstalowana (dobrana pod względem potrzeb oraz poprawnie zamontowana) i regularnie serwisowana klimatyzacja ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. W klimatyzowanych pomieszczeniach wilgotność utrzymuje się poziomie 40%-60%, co przyczynia się do zahamowania wzrostu drobin kurzu, pleśni oraz bakterii - ma to istotny, korzystyny wpływ na osoby borykające się z alergią. Każda jednostka standardowo wyposażona jest w filtr powietrza, dobierany na podstawie potrzeb i oczekiwań klienta. Celem filtrów jest eliminowanie kurzu, pyłków bakterii, wirusów, drobnoustrojów, nieprzyjemnych zapachów oraz dymu. Dzięki uzdatnionej atomosferze o dostosowanej temperaturze i wilgotności panującej w pomieszczeniu będziesz czuł się lepiej, oddychanie nie sprawi Ci problemu, a do tego unikniesz chorób oraz alergii.

Serwis

Gdy w Twoim klimatyzatorze wystąpi awaria nie próbuj naprawiać go sam. Przy samodzielnym majsterkowaniu w urządzeniu automatycznie pozbawiasz się gwarancji. W takim wypadku skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez wypełnienie formularza. Nasz specjalista umówi się z Tobą na najbardziej dogodny Tobie termin w celu usunięcia usterki.

Czyszczenie

Poprzez użytkowanie klimatyzacji w pomieszczeniu, na filtrach stopniowo gromadzą się liczne zanieczyszczenia, co powoduje spadek wydajności pracy klimatyzatora, a wraz z tym wzrost zużycia energii elektrycznej. Co więcej klimatyzator często się obladza, a to przyczynia się do skraplania wody. W efekcie nie jesteśmy w stanie osiągnąć żądanej temperatury. Regularne czyszczenie klimatyzacji jest niezbęde aby przez długie lata cieszyć się niezawodną pracą klimatyzatora.

Odgrzybianie

Nieserwisowane klimatyzacje mogą szkodzić zdrowiu, ponieważ w miejscu zbierania się zanieczyszczeń rozwijają się bakterię i drobnoustroje, które wraz z wdmuchiwanym powietrzem rozprzestrzeniają się po całym pomieszczeniu. Do najbrdziej znanych chorób i dolegliwości związanymi ze źle oczyszczonymi klimatyzacjami należą:
- zakażenia grzybami i pleśnią
- chroniczne zapalenia górnych i dolnych dróg oddechowych
- gronkowiec
- oraz wiele innych

Zadbaj, aby Twoja klimatyzacja była bezpieczna dla zdrowia!

Zadbaj o swoje zdrowie i swój sprzęt, zamów wizytę fachowca juz dzisiaj!

phone
+48 535 006 070
mail
biuro@ronter.pl
contact_phone
Formularz kontaktowy